| loove_5672 a întrebat:

peste putin timp iubitul meu face 18 ani si nu stiu ce cadou mai special i-as putea face. va rog sa ma ajutati. dau funda:*

7 răspunsuri:
| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Eu cred ca un tel sau un parfum...

| FemeiaPisică a răspuns:

Poţi să îi oferi un album cu voi,un ceas de mână,un parfum,un CD cu muzica lui preferată, un bilet la un concert sau la un teatru, un tricou haios sau ceva ce crezi că v-a avea nevoie toată viaţa.

| marian1 a răspuns:

Iai un set de inimioare cu 100 demotive pentru care il iubesti.parfumul lui preferat, un ceas, o pernuta sau un tricou pe care sa pui poza voastra preferata...o bratara pe care sa gravezi numele lui...etc.happyBafta:*

| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

Pfff! Problema mare,soro! Dar de ce ne intrebi pe noi,niste internauti ascunsi in spatele unui monitor, cand tu ar trebui sa stii mai bine ce sa-i cumperi? Atat timp cat este iubitul tau ar trebui sa stii ce preferinte, ce gusturi are sau cam ce i s-ar potrivi...
I-ai un Lamborghini!

| Alessyaaa a răspuns:

Nu aveti o poza cu voi doi? Daca ai, inrameaz-o...e un cadou special.Sau iai un lantisor. daca poartahappy

| fotomatic a răspuns:

Cauta o fotografie si fa-i cva personalizat. E de mare efect si nici nu costa mult. Uita-te pe aici:
ww.epersonalizari.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I-ai un set parfum cu ceas de la Kenneth cole reaction. sunt super. scapi cu vreo 300-400 RON