| smecherulxxl5 a întrebat:

Luna asta, pe data de 18 este ziua mamei si as vrea sa-i fac un cadou construit de mine...sunt in clasa a 4-a si am 10 ani.imi place sa construiesc lucruri din hartie (lipesc cu scoci...sunt foarte creativ) dar as vrea sa ma ajutati. ce sa-i construiesc?

Răspuns Câştigător
| foxsilver a răspuns:

Daca spui ca-ti place sa confectionezi tot felul de lucruri din hartie, iti recomand sa cauti pe Youtube, ORIGAMI.Sigur te vor incanta.Si nu numai pentru ziua mamei tale, ci si pentru timpul tau liber.

5 răspunsuri:
| PrecioussGirl a răspuns:

O felicitare ceva thinking
poti cauta pe net modele de felicitari si te inspiri de pe acolo

| Vichtory a răspuns:

O palarie

| smecherulxxl5 explică (pentru Vichtory):

O palarie? ceva mai...istet...nai putea gasi?

| Rockart a răspuns (pentru smecherulxxl5):

Îi poţi face un tablou quilling ori un origami. Caută tutoriale pe Youtube.

| Rose_Ela_1995 a răspuns:

Cauta pe net ceva sigur vei gasi, gandeste-te la ceva ce ii place mult. Succes!