| mirunaaa96 a întrebat:

m-am despartit de prietenul meu pentru ca se comporta urat cu mine si nu ne intelegeam deloc, dar el tot vrea sa vorbim adica ma suna de vreo 3 ori pe zi, imi scrie pe fb,imi trimite mesaje. mie nu mi se pare ok si nu are rost,ce sa fac? Sa ii raspund cand ma suna sau nu? Oare o sa-i para rau? il las sa sune, sa nu vorbesc deloc cu el?

Răspuns Câştigător
| Lefion a răspuns:

Eu zic sa ii explici cu frumosul ca asta a fost! S-a terminat!
Pai zic sa ii raspunzi la telefon si sa ii spui ce simti tu!
Si mai mult ca sigur te suna pentru ca ii este dor de tine si cred ca regreta ca te-ai despartit de el big grin! Dar incearca sa ai spui frumos ce simti tu mai bine!
MULTA BAFTA SI SPER CA TE-AM AJUTAT!

4 răspunsuri:
| lucifer12345678 a răspuns:

Ai putea sa-i explici ca s-a terminat
sau exista ignore
baga-i nr de tel la ignore fb la fel si gata pa

| Georgygeorgyy12 a răspuns:

Raspundei, e bine sa vorbiti poate vrea sa-ti zica ceva important. Daca e insistent are un motiv, nu cred ca ar vrea sa-si consume bani de pe telefon pe o farsa sau ceva de genu.

| Lefion a răspuns:

Eu zic sa-i mai dai o sansa pentru ca se vede ca sufera dupa tine sau sa ii raspunzi la telefon si sa ii spui ca s-a incheiat!
Dar spune-i frumos!
SPER CA TE-AM AJUTAT!
fundita?