| Ghenceaada a întrebat:

BUNA TPU! Mai intai sarbatori fericite! Vreau sa-i cumpar un cadou mamei mele de ziua ei! Aveti idee ce? Va rog ajutatime!

9 răspunsuri:
| Katherina6 a răspuns:

Ai putea sa ii iei o cutie de bomboane si sa ii faci falicitare sa fie confectionata de tine sunt sigura ca va aprecia enorm efortul tau

| Katherina6 a răspuns:

Ai putea sa ii iei o cutie de bomboane si sa ii faci falicitare sa fie confectionata de tine sunt sigura ca va aprecia efortul tau

| DiaElla24 a răspuns:

Pai i.ai putea lua o esarfa, un pulovar sau o cutie cu ciocolata+ceva dragut(ceva specific Craciunului)funda?

| illloveyouforever a răspuns:

Buna.
Idei de cadouri pentru mama ta ar fi: un parfum,un set pentru ingrijire corporala,un set de aromaterapie(saruri de baie,uleiuri esentiale.), o esarfa,o floare decorativa,un ornament,o pereche de pantofi sau un articol vestimentar (desigur,daca ii cunosti gusturile),bijuterii, o carte, un ondulator de par sau placa.vezi tu happy depinde si de buget.
sper ca te-am ajutat

| Ghenceaada explică (pentru illloveyouforever):

Daaaaaa : super rasunns! dar vreau ceva mai ieftin!

| Ghenceaada explică (pentru illloveyouforever):

vreau sa imi raspunzi cu ceva mai ieftin!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fii sigura ca mama va aprecia cel mai mult sa fii cuminte si respectuoasa de Craciun mai mult ca orice.
Urmeaza sfatul lui illloveyouforever in rest. Eu, de exemplu i-am luat un set de masti de ingrijire a corpului. Incearca sa atribui o semnificatie cadoului, sa aiba legatura cu ceva anume legat de ea, sa fie mai interesant.

| Galet409 a răspuns:

Poti sa ii cumperi o bratara sau o bentita. Sper ca raspunsul meu sa iti foloseasca.

| Ghenceaada explică:

Ceva ce sa nu ma coste mult