| RunAway a întrebat:

imi place de o fata si as vrea sa-i dau astazi un trandafir credeti ca este o idee buna?

Răspuns Câştigător
| IngerCazator a răspuns:

Buna!
Ar fi o idee super! Dar eti sigur ca si ea te place?
Cred ca tear placea daca sar uita la tine iar cand si tu te uiti la ea se intoace, daca tiar zambi si chestii din astea!
Poti sa faci gestul aceste, ar fi foarte frumos din partea ta! Putini baieti din zilele aste ar face asta, majritatea sunt niste nesimtiti...
Deci fa ce crezi tu ca e mai bine, cred ca i-ar placea! happy
Succes! Te pupacesk! kiss

| RunAway explică (pentru IngerCazator):

Ms de sfat happy a apreciat gestu dar se pare ca inima ei apartine altcuiva crying((

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Da,e o idee buna

| CrazyTeenager a răspuns:

Poti sa il dai in orice alta zi, iubirea nu se face dupa calendar thinking

| positivity a răspuns:

Un gest nobil, şi frumos.
Sigur ar fi uimită de respectul şi dragostea ta. Trandafirii sunt un cadou care dezvăluie atașamentul tău față de ea.
Şi eu aş fi impresionată de acest gest, chiar dacă nu agreez această zi.

| LolaLollita a răspuns:

Da, e draguthappy
Un trandafir alb ar fi frumos.

| Ycu a răspuns:

Foarte buna idee, daca iti place trebuie sa iei atitudine mai ales ca este ziua indragostitilor si un trandafir rosu mai ales, i va da de la sine inteles ca o placi. Du-te ce mai stai?