| anonim_4396 a întrebat:

Maine este 3 august si este ziua mamei mele. Ce cadou sa ii fac? Ma refer la un cadou facut de mine. URGENT! Dau funda. Nu vreau raspunsurii cu tampenii. Multumesc

Răspuns Câştigător
| Someșan_Robert_1998 a răspuns:

Buna! Nu trebuie sa fie cine stie ce cadou, oricat de mic ar fi ea se va bucura enorm pentru el! Intentia conteaza nu cadoul! Ii poti lua o chiocolata, un buchet cu flori, sa ii scrii tu o felicitare sa ii cumperi ceea ce ii place ei cel mai mult, tu o cunosti cel mai bine si sti mai bine ce ii place si ce o bucura! Sper sa iti fie de folos raspunsul meu.

11 răspunsuri:
| SHINeeTaemin a răspuns:

Eu i-am facut o felicitare de tipul acestora de ziua mamei.
https://www.google.ro/......ps?/search

sau ai putea sa-i faci ceva asemanator

https://www.facebook.com/......943664702/

| Tinna666 a răspuns:

Imi aduc aminte cand eram mica faceam tablouri din aluat:faceam o coca din apa,faina si sare dupa care incepeam sa ma joc cu ea,faceam un cerc sau un patrat,o inima sau orice forma vrei tu sa aiba tabloul apoi modelam tot felul de lucruri pe care le puneam acolo, flori, inimioare, scriam. dupa ce terminam de modelat ma apucam sa pictez totul cu acuarele, cand terminam de pictat presaram putina sare, ca sa sclipeasca si il bagam la cuptor cat sa se intareasca aluatul.sa nu uiti de gaura pentru cui, daca s-a intarit aluatul nu o mai poti face...ieseau niste tablouri foarte dragute si mamei ii placeau mult happy

| Tinna666 a răspuns:

Oh,era sa uit, LA MULTI ANI mamei tale kiss

| anonim_4396 explică (pentru Tinna666):

Multumesc! :*

| AlissBrie a răspuns:

Mama ta oricum va aprecia gestul tau asa ca orice i-ai oferi o sa o bucure :)
Ii poti face o felicitare in care sa ii scrii cat de mult o iubesti si ca ii multumesti pentru tot ce a facut pentru tine, alaturi de un " La multi ani!"

Uite aici niste idei de decorare:
https://www.youtube.com/watch?v=hMsBA_L7cWo

http://www.felicitarihandmade.com/felicitari-handmade-blog-arhiva.html

https://www.youtube.com/watch?v=Ugn0l5ZqucM

Ii poti face o prajitura, sigur se va bucura :D mai ales ca e facuta de tine pentru ea.
Ii poti cumpara floarea preferata, parfumul preferat.

| CristinaDanciu a răspuns:

Poţi să îi faci o felicitare în care să îi spui cât de mult înseamnă pentru tine, cu siguranţă o să o aprecieze mult mai mult decât orice cadou.
La mulţi ani mamei tale!

| Women18 a răspuns:

Poti sa ii faci o felicitare in care sa lipesti poze cu voi doua. Ar fi dragut! Sau daca te pricepi sa ii faci ceva din origami :* La multi ani!

| CatalinVladau a răspuns:

Poti sa ii cumperi florii
Sau daca esti buna la desenat sa cauti o poza cu ea (mai din prezent) si sa o desenezi!
Succes!

| Cret a răspuns:

Un bughet mare de Trandafiri, Si o Felicitare scrisa din inima ta ar fi perfect. Si apropo Multa Sanatate si fericire mamei tale, La multi anii! happy

| anonim_4396 explică (pentru Cret):

Mersi