| adinutzadina a întrebat:

am o prietena care este cu un baiat si il place dar mai tine si la fostul iubit si nu il poate uita, cum ar putea sa il uite sau sa faca sa nu mai sufere vreau sa o ajut... funda

1 răspuns:
| xXxSimonikaxXx a răspuns:

Pai daca el nu o place ar trebui sa il uite usor ar trebui sa nu se mai gandeasca la el sa nu-l bage in seama in caz ca vrea sa-i zica ceva sa-l scoata de la prieteni de pe orice site gen: Yahoo, hi5, facebook etc...si ar trebui sa se ataseze mai mult de actualul prieten pentru ca daca continua asa s-ar putea sa-i piarda pe amandoi si dupa o sa sufere mai mult :d sper ca am ajutat-o :X si succes la prietenwinking