| dulcik_2839 a întrebat:

va rog sa ma ajutati am si eu o intrebare, sunt insarcinata in 10 saptamani, eu normal am 3 zile ciclu dar incepand din decembrie pana luna asta am avut doar o zi sau o zi jumate ciclu ce nu inteleg eu este normal sa mai ai ciclu in perioada sarcinii, chiar si o zi? va rog sa ma ajutati urgent sunt disperata, va multumesc

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna! in primul rand, controlul ginecologic e cel mai sfant, apoi da e normal sa ai menstruatie peste sarcina pana la 4 luni, dar tot avizul unui cadru medical e cel mai sfanthappy
Iti doresc o sarcina usoara si multa sanatate! si nu evita vizita la medic, si nici nu o amanahappy

| pisoias a răspuns:

Mai bine mergi la medic si cere-i sa-ti faca o ecografie.Asa te poti lamuri daca mu sunt complicatii.Sarcina usoara.

| decodesky a răspuns:

Buna, Nu crezi ca cel mai bine e sa mergi la un medic sa vezi mai exact care e treaba? Asa aici iti pot raspunde si niste copilasi care poate o spun in gluma si tu o iei in serios. Parerea mea, Dupa cate a auzit urechea mea este posibil sa mai ai ciclu si cand esti "insarcinata" pentru ca e prima perioada. dar opteaza mai mult pe un medic.