| pufoshenia24 a întrebat:

Buna TPUkiss voi ce parere aveti de noul scandal... cu Alexandra Stan. eu zic ca Barbatii adevarati NU lovesc o femeie... voi ce ziceti?kisswinking

Răspuns Câştigător
| Brăila_Ana_Cosmina_1997 a răspuns:

Adevarat,totusi ma intreb de ce Alexandra Stan nu a spus nimic nimanui despre mica ei problema. Nimei nu merita sa fie agresat, daca ar fi existat probleme intre ei ar fi putut fi rezolvate cu vorba buna si nu cu bataie.E surprinzator ce poate face un om.....ala nu se mai poate numi om si ar trebui ca acel impresar sa faca un control la cap.S-ar putea sa aiba o mica /mare surpriza. Oamenii normali nu se comporta in halul asta si o compatimesc pe Alexandra Stan, desi nu se poate spune ca sunt neaparat fana a ei

12 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Să fii sigură că un bărbat care se respectă nu ridică mâna la o femeie, indiferent care ar motivul ori legătura cu acea persoană.
Nimeni nu are dreptul să dea cu pumnii și picioarele și absolut nimeni nu este obligat să primească acești pumni și picioare!
Pa, pa.

| mona a răspuns:

Un batbat care stie sa aprecieze o femeie nu o loveste ca pe un sac de box, rusine impresarului...

| William a răspuns:

Sunt de parere ca daca o fata te insulta sau te loveste nu poti sa stai ca prostul ci o dai cu capul de pereti pana isi revine.

| BiuL a răspuns:

Ala nu e barbat, e un animal neevoluat. Dar si ea a fost prostuta ca a stat atat cu el, isi putea gasi o suta de impresari.

| Dariusuu a răspuns:

Sper să înfunde pușcăria acest impresar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stii cum se zice : "cainele moare de drum lung, si prostul de grija altuia."

E adevarat ca nu trebuia sa se ajunga aici, dar nu stii care au fost intr-adevar conditiile care au generat scandalul. Tu probabil te-ai uitat la "caca tv" pardon, Cancan TV, si acum, fabulezi pe tema asta, ca doar la asta suntem buni.

Interesant, va fi cum se va termina tot incidentul : cu proces sau fara, si cine va suporta consecintele. (Daca vor fi)

| AndyLavy a răspuns:

Fata aia din punctul meu de vedere, a fost o proasta ca a stat atat sa o bata ala, de atatia ani..totusi.
Este vina ei, pentru cele intamplate, daca pune apiciorul in prag nu ajungea asa.
Si da, ala nu se poate numi barbat, dar asta este partea a doua.
Si in plus, trebuie sa ne gandim ca totul se intampla cu un motiv, tu stii doar partea ei de poveste, pe al lui nu, si adevarul este intotdeauna undeva pe la mijloc.

| AndyLavy a răspuns:

Si, in plus, poate vrea putina publicitate, si totul este o inscenare, nu avem de unde sa stim, tot ce pot spune este ca povestea asta e cucuta cu ata alba.

| MissPinkPurple a răspuns:

Eu zic ca ala nu e demn sa fie impresar parcai luat de pe strada

| oxxy05 a răspuns:

Sunt de acord ca nu este frumos sa lovesti o femeie! Dar a avut el un motiv, asta nu ca tin cu el, pentru mine sunt egali aman 2 dar numai un om nebun face asa ceva si el daca era atat de nebun nu mai era impresar, era undeva cu dunga rosie pe buletin! Parerea mea e ca l-a suparat ea intr-un fel.

| PainMax1985 a răspuns:

Impresar de KK de acord, dar ea ce cauta langa el? Nu imi place alexandra stan mai ales din cauza melodiei Lollipop, uitati-va la videoclip apoi mai mai puteti crede ca este chiar asa un ingeras nevinovat? Un barbat daca e da intr-o femeie gata e agresor dar eu am vazut multe femei care dau in barbati si atunci cica ele doar se apara. Impresarul repet e doar un dobitoc de cocalar dar cine se aseamana se aduna.

| SiLvEr1337 a răspuns:

Chiar asa e un barbat care e barbat nu loveste femei