| FlaFy6666 a întrebat:

Buna TPU vreau si eu niste statusuri sau mesaje pentru verisorul meu care e plecat si mi-e dor de el....va rog... fundalove struck

Răspuns Câştigător
| 1DobreMihai1 a răspuns:

Pai ceva de genul:,, Te iubesc si mi-e dor de tien si sper sa te intorci in curand!"

2 răspunsuri:
| raduconstantin11 a răspuns:

Eu am găsit statusuri pe
https://mstatusuri.cabanova.com/

Sper sa te ajute

| Corina_Enciu_1950 a răspuns:

As spune ca sunt trist, as spune ca nu sunt, nu vreau sa spun nimic, doar scriu: azi e o zi putin mai urata decat ieri…
Maine va fi frumos, mai va fi mult mai bine, azi … e doar azi…

Azi e doar o zi din sirul nesfarsit al tristetilor mele…

Status pentru cel ce-l citeste, eu nu mai trebuie sa il citesc pentru ca il scriu si il traiesc in fiecare zi: tristetea e sora mea geamana, ma iubeste si nu ma lasa singur/singura niciodata…
Viata mea e simpla: ma trezesc, lucrez, mananc si adorm intr-un ritm aproape nesesizat de tristete….

Ah viata! Credeam ca vei fi mai blanda cu mine, dar m-ai aruncat salbatic aici de unde doar strigatele mai amintesc de mine…

Singur/a si trist/a, nici nu cred in tristete! nici nu e nevoie, e chiar aici langa mine…
Mie una astea imi plac cele mai mult:d