| PuFaRiNaIsThEoNe a întrebat:

vorbesc de ceva vreme cu baiatul care imi placea de un an si ceva si vreau sa va intreb ce sa mai vorbim adica numai eu il intreb el nu se baga in seama cu mine.si aproape imi vorbeste cu dumneavostra laughing)) si nu stiu asta ma atrage si mai mult de el.imi rasunde la toate intrebarile si ii place ce imi place si mie si ne potrivim el e in clasa a 9a in liceul unde vreau eu sa merg love struck oare sa mai astept pana in a 9a? sa-l cunosc? cum am asteptat atat de mult din primavara sa vb cu el. happyimi place mulllllllt de el si nu stiu daca ma vreau macar ca o prietena sad cum ar trebui sa procedez sa ma apropii de el o ata l-am vazut in relaliate..Pareri?,sugestii?,sfaturi ..plzzzFUNDA!

Răspuns Câştigător
| Ana_4223 a răspuns:

Da baietii au un fel de indiferentta care mai mult te atrage la ei, dar daca el ar fi fost interesat de tine la randul lui te.ar fi bagat si el in seama ar fi deschis subiecte,tuu ai facut primul pas el sa, l faca pe al doilea ca asa se face, eu zic ca intr-un fel sau altul se simte oleaca presat cred ca ar trebui sa o mai lasi moae cu baiatul asta daca vezi ca vorbesti mai mult singura daca pot sa zic asa, el daca te place sau cel putin se simte atras de tine iti va simti lipsa si poate te va baga el in seama, iar daca nu primesti nici un semnal de la el in decursul a 7 zile eu zic sa o termini sau sa mai vorbesti cu el dar doar odata la cateva zzile fiindca pe urma se va simti poate prea stresat de tine si in acelasi timp foarte important pentru tine si ar putea sa te ia peste picior.el creca si.a dat seama ca tu il placi iar daca sntimentul ar fi reciproc te.ar baga si el in seama. daca vrei faci asa cum ti.am zzis eu daca nu nu.iar la chestia sa stai sa.l astepti inca aproape un an, adics pierzi un an din viata aproape degeaba, sincer nu merita si poate pana atunci o sa.ti placa de altcineva si in primul rand tu ai certitudinea ca vei intra la liceul la care se afla el, si tu nu trebuie sa te duci la un anumit liceu ca acolo se afla si el ci pentru ca iti place un profil de la acel liceu.bafta

| PuFaRiNaIsThEoNe explică (pentru Ana_4223):

Sincer multumesc pentru raspuns :*poti sa-ti cer id-ul? ca vreau sa te mai intreb ceva

3 răspunsuri:
| Ana_4223 a răspuns:

Da.y0us_renata_oo8

| GabrielCIG a răspuns:

Pai... doar fii tu, imbraca-te cum vrei tu, doar sa te simti tu bine si zambeste-i... dupa totul vine de la sine, sau chiar o sa vezi daca va potriviti