| Anca5 a întrebat:

Bună! Vreau să vă cer și eu o părere, părinții mei nu mai au viață intima, părerea mea cred ca de 2.3 ani, mama mi-a confirmat intr-un fel ca nu a mai făcut de ceva vreme, problema este ca ea zice ca nu mai are nevoie de asa ceva, dar mie mi se pare uneori ca se vede din reacțiile ei ca duce lipsă, ea are 48 de ani arata foarte bine pentru varsta ei se imbraca frumos, elegant, are oare vreo legătură ca pana acum purta costum normal la plaja și acum și a luat costume semitanga? Credeți că exagerez eu?

16 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Din cate vad din intrebarile tale, ai obsesie pentru tanga. Nu stiu daca esti prea afectata de relatia mamei cu tatal.

| Simpatic a răspuns:

De obicei femeile trecute de 40 ani care numai sunt satisfacute cu viata "intima" isi gasesc amanti, fie tineri cum sunt cele denumite cougars fie de varsta lor
La noi oricum aceste concepte sunt cunoscute doar la nivel de teorie, intrucat societatea romneasca este inapoiata degeaba suntem in UE
Pe de alta parte aceste lucruri descrise de mine prin Occident se fac cu aprobarea sotului ca sa nu vor de inselat, aici vorbim de un consimtamand intre cei 2 soti prin care sotul isi lasa sotia sa aiba un amand si invers dupa caz
De ce? pentru ca exista si probleme medicale de exemple pentru care unul dintre parteneri numai poate sa faca dragoste
Atunci la oamenii open mind apar aceste intelegeri
La noi insa mai greu de vazut asa ceva din variate motive, iar societatea moralizatoare este si ea unul dintre temeliile impotriva acestor practici
Desigur aceeasi societate care judeca femeile care au amanti nu judeca in multe cazuri pe fii si fiicele celor care practica prostitutia de exemplu...ba din contra prostituatele sunt ceva respectat in sociatatea actuala, e un fel de virtute

| szmotovio a răspuns:

La 48 de ani crede ma ca ai o nevoie nebuna de sex!
Eu am 45 si fac sex aproape zilnic.Probabil are alt barbat cu care face.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai revenit cu tampeniile astea de intrebari?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Cred că interpretezi greșit. Nevoia de a fi apreciată și de a te îmbrăca elegant continuă și dacă nu mai simți nevoia de sex.

| Hammurabi a răspuns:

De ce revii cu aceiași idee?
Care e faza cu chiloții tanga?
Fetiș, obsesie?

| johnnny123 a răspuns:

În decurs de 2 ani ai pus vreo zece întrebări despre faptul că mama ta poartă tanga și este foarte atrăgătoare... Asta atunci când nu te dai drept mama ta și pui aceleași întrebări.

Dacă vrei neapărat o părere, poftim:
Obsesia pentru chiloții tanga și viața sexuală a mamei tale nu pare chiar cea mai sănătoasă preocupare pentru un copil...

| Brizbriz a răspuns:

Femeile se imbraca frumos si isi vopsesc parul si la 70 de ani cand nu au mai facut sex de +20 de ani si nici nu mai au nici o sansa

asa sunt indoctrinate femeile de mici, nu are nici o legatura NUMAI cu sex-ul

| anonimuIl a răspuns:

La 48 de ani o femeie are nevoie de mult sex.

| seth2016 a răspuns:

Sex is overrated! Exista multe alte lucruri care pot sa aduca satisfactie: un film, o carte, o excursie, ingrijirea plantelor etc.

| ionur a răspuns:

Cine știe.

| Momentan a răspuns:

Din reacții nu îți poți da seama. Că dacă ei chiar nu îi convine... se mai întâmplă de la o vârstă. E confortabilă cu corpul expus sau pur și simplu vrea să se bronzeze mai mult. De ce să stai în costum full body când vrei să te bronzezi?

| Anca5 explică (pentru xXxXRazviXxXx):

Ce da?

| xXxXRazviXxXx a răspuns (pentru Anca5):

A, scuze. Am apăsat pe Răspunde prea devreme. Acum am uitat ce voiam să zic.