| Anca5 a întrebat:

Hei! O să plec cu ai mei la mare și mama m-a surprins zicând că nu mai vrea costume normale și și-a cumpărat doua costume de baie semitanga. Are 48 de ani (arată super la vârsta ei) și voiam sa va întreb dacă dă ok sa poarte asa la vârsta ei si ce a dus la dorința ei de a purta semitanga? Mulțumesc anticipat!

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă ea arată bine, dă ok. Dorința de a fi și de a se simți din nou tânără.

| JOHNtheADVISOR a răspuns:

în 12 Noiembrie 2020 | Anca5 a întrebat:

"Mama mea are 46 de ani și încă poarta tanga si mi se pare ca atrage anumite priviri...ce părere aveți?"
https://www.tpu.ro/......ere-aveti/

în 12 Noiembrie 2020 | Anca5 a întrebat:

"Mama mea care este cadru didactic se imbraca sexy și câteodată prea sexy zic eu, ea având si peste 45 de ani și am observat ca unii bărbați se uita după ea. Ce părere aveți? Credeți ca e ok sa se imbrace asa? Punctul ei forte fiind costumele si pantalonii mulați în partea de sus."
https://www.tpu.ro/......ani-si-am/

Aveți tot dreptul să scrieți ce vreți, însă nu mă pot hotărî cui să acord Oscarul, prea multe "povești" fascinante.=)) =)) =))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bine că mai poartă totuși ceva.
Odată a venit lângă mine o familie, cred ca erau peste 45 de ani, si soțul i-a spus:
Uite, intră aici in mare fără costum dacă tot iți dorești atât de mult.
Așa că nu trebuie să fii deloc invidioasă pe dorința mamei tale de a se simți liberă.

| bulers a răspuns:

De ce te uiti la bucile ei incat sa te obsedeze asta?