| Abramovici1224 a întrebat:

Buna.
Vreau sa va spun, poate ma ajuta si pe mine cineva. Chiar doresc sa fiti seriosi si fara glume de prost gust.
Am cunoscut o fata de 20 de ani care era are un copil de 2 ani si sta cu un baiat de 4 ani de zile.

Am inceput sa vorbim acum 1 an pe Facebook si de atunci ne-am atasat asa putin unul de celalalt.

Acuma 1 luna a venit acasa, am stat impreuna si de 1 saptamana a plecat inapoi la barbatul cu care are acel copil in strainatate.

A plecat fara sa ma anunte stiind ca o sa ma supar pe ea.

Pana la urma am aflat ca a plecat, mi-a spus ca s-a dus mai mult de dorul acelui copil si nu pentru el pentru ca pe el nu il mai iubeste.

Eu sunt o persoana putin mai geloasa de felul meu dar nu exagerat. Acuma ea va veni acasa maine deoarece a aflat ca este insarcinata cu mine.
Mentionez: Cand a venit acasa acum 1 luna de la el inca era pe " STOP ".

Nici nu stiu ce sa fac, daca odata a plecat de la mine la el sigur o va mai face pentru copil ca si pretext.

Acuma pe mine ma deranjeaza ca s-a culcat cu el si acum vine acasa si sa se culce si cu mine. Eu nu prea accept chestiile astea dar nici nu pot sa o dau la o parte, nici nu stiu ce sa ma fac.

Voi cum ati proceda? Poate ma ajuta cineva. Multumesc

(Fara glume de prost gust ).

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Niciodata sa nu te incurci cu una care are copii, aia e panarama

| sierra1 a răspuns:

Te-ai băgat intr-un rahat mare de tot. Dacă naște, fă test de paternitate poate-poate...