| IooMar a întrebat:

Buna!
Vreau un sub de discutie cap-coada in legatura cu baiatul pe care il plac(vorbesc doar pe mess) ceva care sa ii se intipareasca in minte, ceva inteligent, interesant in acelasi timp.

Răspuns Câştigător
| DorothyAnn a răspuns:

Descopera-i pasiunile, dezvolta subiectul legat de marea lui pasiune, spune-i sincer ce parere ai despre acest lucru, apoi dezvolta o discutie pe o tema legata de tine. asa va veti cunoaste!

1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

Baiatul pe care vrei sa-l cuceresti probabil doreste sa te cunoasca pe tine, nu pe altii prin tine. Fii tu insuti, naturala si vei avea mai mare succes. Bafta!