| IooMar a întrebat:

Buna!

Vreau un sub de discutie cap-coada in legatura cu baiatul pe care il plac(vorbesc doar pe mess) ceva care sa ii se intipareasca in minte, ceva inteligent, interesant in acelasi timp.

Răspuns Câştigător
| SaveTheNature a răspuns:

Deci sa inteleg ca iti place de un baiat, si vrei sa il surprinzi cu discutiile tale.
Mai intai afla ce pasiuni, hobby -uri are si apoi discuta cu el pe acel subiect. Cu siguranta ii va placeabig grin

6 răspunsuri:
| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Trebuie sa fii tu insuti cand discuti cu un baiat, nu trebuie sa ai vreun fel de scenariu sau o lista cu toate chestiile pe care le vei discuta. Intreaba-l ce pasiuni are, ce muzica, filme sau carti ii plac si apoi iti poti da seama ce sa vorbesti cu el. Totul va veni de la sine, multa bafta!

| GoguSteriade a răspuns:

Fizica cuantica, teoria stringurilor, gaurile negre, calatoria in timp.

| Zazu a răspuns (pentru GoguSteriade):

laughing)))

| IooMar explică (pentru GoguSteriade):

straight face nu este acest gen laughing

| GoguSteriade a răspuns (pentru IooMar):

Atunci ce poate fi inteligent si interesant? Politica, religie sau ultima melodie a lui Salam?

| IooMar explică (pentru GoguSteriade):

Nu...laughing
Nu stiu ceva mai modern decat gaurile negre laughing)