| andrutik a întrebat:

Am si eu o intrebare:am mai fost casatorita, am divortat si acum fac cununia din nou numai ca aceasta cununie o sa fie tot in acelasi judet dar oras diferit stiu ca trebuie sa dau actul de divort dar trebuie sa il dau si la primaria din acest oras sau trebuie sa il dau acolo unde m-am cununat prima data?

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Il dai acolo unde te casatoresti acum...casa de patra, fericire si multi copii

| RobinWalker a răspuns:

Buna!
Actul de divort urmeaza sa il dai unde o sa te casatoresti. Casa de piatra! O zi frumoasa in continuare!

| roxanagabriela a răspuns:

Il dai unde urmeaza sa te casatoresti.love struck Casa de piatra