| Vantul a întrebat:

Salutare TPU
In mai putin de 1 luna e aici craciunul si am o misiune destul de complicata... stiti voi ziua cadourilor.
Vreau sa imi dai niste sfaturi in privinta unor cadouri frumoase.
Va dau cateva indici...
Prietenei mele nu ii plac bijuteriile, chestiile sofisticate.Animale nu poate tine pentru ca nu sunt de acord parinti ei...
Acum eu habar nu am ce sa ii cumpar, ursuleti de plus sunt deja demodati cel putin mie nu imi mai plac deja e un cadou foarte comun. As vrea sa fie ceva special sa o surpinda placut.
Astept parerile voastre cea mai buna idee va primi funda.

11 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Poti sa ii iei ceva specific Craciunului, un ren de plus cu o cutie de ciocolata si un buchet de flori

| BruneTTe a răspuns:

Daca e genul de persoana care se ingrijeste mult poti sa ii iei o trusa de farduri sau o crema mai scumpa pe care stii ca si-o doreste si nu si-o permite. Sau orice altceva ce tu stii ca isi doreste. Sau daca vrea ceva mai scump (un cadou mai mare)ai putea sa ii dai bani (da, stiu, nu e nimic sofisticat) si sa o ajuti sa isi cumpere ce isi doreste.
Cel mai frumos ar fi sa ii cumperi un inel. De argint, finut. Nu te va costa mult. Doar ca e cam greu sa ii nimeresti marimea degetului. Dar du-te la o bijuterie unde sa ti-l si schimbe in cazul in care nu ii este bun. Ar fi cadoul ideal.
Sper sa te ajute.

| neutrino a răspuns:

Un tort.

| abcabcabc a răspuns:

Poti sculpta o inima din lemn si pe ea scrii initiala ta + a ei iti garantez este un cadou care sigur ii va placea DACA NU SE DA IN VANMT DUPA BIJUTERII SI CHESTII SOFISTICATE
P. S.: mnceste mult la acea inima sa arate cat mai bine daca o iubesti

| rekinu94 a răspuns:

Uite un cadou ce sigur ii va placea sunt cani dinacelea pe care poti imprima o poza care se coloreaza la soare.
O cana de aceea simpla este vreo 20 de lei, plus inca 10 lei ca iti va pune poza pe ea.Acuma depinde sant la oferta 20 lei sau 30 lei cana cu tot cu poza,
alege o poza cu voi doi care iti place cel mai mult si fai acest cadou sigur ii va placea pentru ca e simbolic si ii va ramane ca amintire, sau o rama este cu vreo 50-60 de lei cu vreo 5-6 poze poti sa pui pune cele mai frumaose poze cu voi 2 sarutanduva etc, ii va palcea enorm de mult iti garantez.
Daca mai ai intrebari am sa-ti raspund cu mare placere.
O zi buna!

| HisGirl a răspuns:

Un film

| 2AN7 a răspuns:

Mai daca ii plac chestiile sofisticate iaihappy si tu in lantisor suptirel sau o bratara. tot asa de argint subtire. cu initiala ei!

| issa2001 a răspuns:

Uite aici idei: http://ideicadouridecraciun.blogspot.ro/......aciun.html Sper ca iti sunt de folos :)... FUNDA?

| SkorpYo a răspuns:

Poti sa-i faci un buchet de trandafiri de 10-13 (cati vrei tubig grin) si unul dintre ei sa fie de plastic si cand o sal vada sa-i spui ceva de genu'' Vreau ca dragostea noastra sa dureze pana acest trandafir se va ofili'' SUCCES!

| DragosNebunu a răspuns:

Pe bune neutrino? Nu ai cum sa ii dai un tort in semn de cadou trebuie sa aibă ceva frumos, necomestibil si tot odată si ceva la moda...Eu as zice sa încerci tu sa creezi ceva pentru ca este apreciat de fetewinking

| Vantul explică (pentru DragosNebunu):

Nu cred ca e o idee prea buna un tort ca si cadou de craciun.laughing