| 5123fsda a întrebat:

Buna ziua!

Intrebarea mea este: Cum ma pot apropia mai mult de o fata?

Am fost intr-o tabara impreuna si mi-a cam placut de ea, evident am ramas prieteni dar eu as vrea sa ma apropi mai mult. Momentan vreau sa avansez asa doar in stadiu de amici!

Ne desparte cam 750km sad Vorbim destul de rar fiindca nu stiu ce sa ii zic!

Ce sa fac sa devin prieten mai apropiat pentru faza I laughing

Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| pornotash a răspuns:

Parerea mea e cam asa: Cand m-ai vorbiti asta oriunde ar fi fata in fata pe net sau unde vorbiti voi tu fii cel care pune intrebari legate de ea gen sa o cunosti cat mai bine pe urma cerei sa te intrebe si ea despre tine daca nu te intreaba automat iar pe urma incearca sa legii o prietenie cu ea strans si sa va mai vedetii si voi si gata avand prietenia si cunoscandu-va si dupa ce ca o sa va mai si vedetii totul o sa vina de la sine daca stii sa te portii cu ea FUNDA?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Las-o impace mai omule, tu trebuie sa cresti mare sa termini studiile sau macar o profesionala de faci apoi ai timp sa te legi de toate romancele din tara asta.

| 5123fsda explică (pentru mgtow):

Crede-ma o sa termin studiile nu-ti fa griji in privinta asta!

| xBya a răspuns:

Ma gandesc ca vorbiti pe net. Pai nu e asa greu. Intreab`o ce face, iar daca iti raspunde cu banalul 'bine, tu?', pune`i intrebari legate de poza/statusul ei, despre cum o mai duce, daca are prieten, bla bla bla. Ii poti aduce aminte si de fazele amuzante din tabara, daca au fost. Nu e greu, trebuie doar sa-ti dai drumul in fata ei si sa fii tu. Gandeste`te ca vorbesti cu o colega. Daca adopti starea aia rigida, nu vei rezolva nimic si o vei plictisi. Aici trebuie sa fii relaxat.