| 5123fsda a întrebat:

Buna ziua!
Intrebarea mea este: Cum ma pot apropia mai mult de o fata?
Am fost intr-o tabara impreuna si mi-a cam placut de ea, evident am ramas prieteni dar eu as vrea sa ma apropi mai mult. Momentan vreau sa avansez asa doar in stadiu de amici!
Ne desparte cam 750km straight face Vorbim destul de rar fiindca nu stiu ce sa ii zic!
Ce sa fac sa devin prieten mai apropiat pentru faza I laughing
Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| December a răspuns:

Daca sunt 750 km distanta intre voi mai bine iti iei gandu de la ceva serios.

| 5123fsda explică (pentru December):

Ne vedem in fiecare anbig grin + Nu stii ca dragostea nu are granite, distanta?laughing

| December a răspuns (pentru 5123fsda):

Da da da. As am zis si eu la inceputuri. Dar dupa un timp incepi sa iti schimbi parerea. Oricum eu iti doresc sa fi exceptia de la regula! big grin

| 5123fsda explică (pentru December):

happy Stiu ce vrei sa zicilaughing Asa cum zici tu mi s-a intamplat si mie da pe o dostanta mai mica de 15 km laughing