| Atakamass a întrebat:

Buna ziua. Intrebarea mea este...
Am 27 de ani si sunt intr-o relatie de 1 an. Vreau sa stiu de ce de fiecare data cand ne certam spunem ca gata ne despartim dar la o ora dupa ne iubim si de ce cand ma cert plec din casa afara? Ce comportament trebuie sa schimb?

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| Robitzuu20 a răspuns:

Probabil motivul pentru care va tot certati, cred ca din diverse lucruri, ascunde altceva mai adânc... încearcă să vorbesti mai profund cu persoana iubită și sa va spuneti ce aveti pe inima si ce simțiți unul pentru celălalt, pentru ca la final, cum ai spus si tu, apare iar iubirea, sfatul meu este sa aveti o mai bună comunicare între voi doi, fara cearta, si incearca sa aplanezi cat mai mult conflictele daca sunt banale si cele serioase sa le comunicați impreuna. Funda? happy

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Si dupa 27 ani de casnicie se cam intampla la fel.
O relaxare al mintii dupa o cearta calmeaza spiritele. happy

| Violleta2022 a răspuns:

De ce nu o intrebi pe ea?
Ca noi chiar nu avem cum sa ghicim, ce are in cap iubita ta!
Pare a fii o fata imatura ori foarte micuta de varsta, care se joaca cu tine sau incerca sa te manipuleze.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Caută motivul pentru care vă certați.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Voi aveți comportament normal pentru vârsta de 27 de ani.

Răspuns utilizator avertizat