| Rebemaria a întrebat:

Buna ziua, pe data de 22 Octombrie am avut menstruația și pe 25 am început sa iau yasmin in a 4 zi de ciclu(precizez ca e prima luna când iau), următoarea zi am avut contact sexual protejat, întrebarea mea e dacă as fi putut rămâne însărcinată, Am făcut teste și toate au fost negative. Ciclul mi-a venit luna asta dar ma gândeam ca a venit pentru ca iau anticoncepționale, Multumesc!

Răspuns Câştigător
| iulia0514 a răspuns:

Nu cred ca poate fii vorba despre o sarcina dar pe viitor când vrei să iei anticoncepționale du-te la un medic ginecolog să-ți faci niște analize și după o să-ți recomande anticoncepționale potrivite pentru tine

4 răspunsuri:
| haileewatson a răspuns:

Bravo. Bine ca iei anticonceptiale fara sa ai habar cum functioneaza.

Răspuns utilizator avertizat
| RaduRobertRO a răspuns:

Slabe șanse sa ramai la 3 zile după menstruație.

| Rebemaria explică:

Anticoncepționalele le am de mult date de medic, doar ca nu le-am început din prima zi de ciclu