| cosminboy12 a întrebat:

Bunica mea este divorțată de bunicul si mama mea vrea ca ea sa aibe grija de casa cât stam la mare,bunica sa se relaxeze,si ea nu vrea ca bărbatul ei a venit in casa cu actuala lui nevasta si bunica nu vine acasă la noi fără un preot sa sfințească casa si mama sa supărat pe ea si ia spus ca noi nu suntem posedați si nu avem nevoie de sfințire anti nevasta lui buicu

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ciudata situatie, dar care este intrebarea?

| Mara14 a răspuns:

Si crezi ca intereseaza pe cineva ca bunica de 95 de ani a divortat? Bravo ei, oricum viata in Romania e urata. Nu, nu cred ca sunteti posedati, dar sigur sunteti ticniti. Din cate vad limba romana, s-a dus pe apa sambetei. De ce nu putea sa faca sfintire anti prosti fara sa zica? Pentru ca si ea face parte din ei. Ce se naste din pisica soareci mananca.

| dragosbogdan001 a răspuns (pentru Mara14):

Da' bine i-ai mai spus-o laughing

| K0sti a răspuns (pentru Mara14):

laughing Ai o bila alba!

| Mara14 a răspuns (pentru K0sti):

Pai cui dracu ii pasa ca bunica africana nascuta in Romania pe iarba londoneza a divortat de bunicul afemeiat recasatorit cu pitipoanca de bulevard

| K0sti a răspuns (pentru Mara14):

laughing Cica noua ar trebui sa ne pese!