| geotechnical a întrebat:

Cam de la ce varsta va ganditi ca trebuie sa va intemeiati o familie?

Răspuns Câştigător
| MariannaB a răspuns:

Varsta nu conteaza, atunci cand simti ca esti pregatit o faci. Dar trebuie sa fi sigur de sentimentele, increderea etc. fata de persoana iubita. Eu o sa fac 22 de ani in curand si am deja un copil si un iubit perfect. Vom face si noi pasul atunci cand suntem pregatiti happy Iti urez bafta happy

22 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
acum e cu gandire, cu pregatire bla bla si pe urma divortul.
eu cand am hotarat sa ma casatoresc, nu m-am gandit la nimic, atat stiam ca iubesc si sunt iubita chiar daca aveam 17 ani, am facut acest pas si nu regret nici o secunda...soarta a fost de partea mea si am tot ce imi doresc...o casa, un sot care ma iubeste si e langa mine mereu cand sunt la ananghie si am cea mai de pret comoara..am doi ingerasi de care suntem tare mandriilove strucklove struck..si mai nou, un nou membru in a mea familie..ginerelelove strucklove struck
deci totul se face atunci cand simti, nimic nu se preconizeaza nici nu se pregateste cu N luni/ani inainte.
O zi frumoasa sa aihappy

| mgtow a răspuns:

Niciodata, raman singur pana mor.

| caramela a răspuns (pentru mgtow):

Da dici bre? tongue

| mgtow a răspuns (pentru caramela):

Uita-te cum e tineretul in momentul de fata si gandeste-te cat de naspa e sa te incurci cu un om care a facut numai prostii in viata, nu mai cred in niciuna chiar daca e si fata cuminte tot nu-i merge.

| VadTot a răspuns:

Pai dupa parerea mea nu exista o anumita varsta.Din moment ce te simti singur si ai vrea sa ai pe cineva langa tine atunci incepi sa te gandesti sa ti formezi o familie.

Răspuns utilizator avertizat
| Λndrei a răspuns:

30!
Pentru ca pana atunci vreau:
2si ceva de petreceri nebune!
2si ceva de fete nebune in plus!
2si ceva de idei traznite despre viata!
.
2si ceva motive noi!
Eu zic ca la 30 de ani lumea e mai altfel!
big grin

Răspuns utilizator avertizat
| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

25-26 de ani

| florin1979 a răspuns:

Eu ma gandesc serios sa imi intemeiez o familie asa ca daca sunt pe site fete singure si care doresc acest lucru, va astept la o conversatie. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Peste 30 in orice caz. pentru ca viata e scurta si trebuie sa te distrezi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si acum, raspunsul meu sincer.la 20 de ani si ea sa aiba 16 si sa fie virgina.sau la 25 el si 22ea infiderent de situatie, dar dragostea si compromisul sa fie sincere.altminteri santeti la baie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam de cand *** proaste/am ales-o pe cea mai smechera.ma aburit.asta e.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baiat 30
Fata 26-28

| gfghn a răspuns:

Majoritatea care se casatoresc la virsta de 18 ani sau Mai Putin divorteaza in primi 5 ani de la casatorie. Cind esti pregatit si crezi ca el /ea este persoana cu care vrei sa iti petreci viata si o iubesti fara dubii 18-50 laughing

| AlexCătălin21 a răspuns:

Cat mai tarziu poti, in jur de 30 de ani, sau chiar mai bine sa nu faci...

| GrepolisKing a răspuns:

| Octavian26 a răspuns:

Dupa parerea mea totul tine de timp, anturaj, stil de viata ssmd! Am fost tot ce s-a putut in viata asta si am inceput de la 14 ani cu lucruri marunte, incet incet le-am facut pe toate (tot ce poate face un adolescent )de la talharii, pana la proxenetizm! Unele recunosc sunt jenante si rusinoase, in schimb toate astea s-au sfarsit undeva pe la 21 de ani cand am cunoscut-o pe actuala mea sotie (cu 1 an mai mica ca mine) care pur si simplu a pus capac la tot si satul de bagabonteala si toate prostiile m-am asezat la casa mea.La 22 de ani am facut logonda la 23 nunta si acum (26 ai mei) asteptam un copil! Nimic nu e mai frumos!
Respect!

| RC33 a răspuns:

| gabi1203 a răspuns:

Sunt putine sanse sa iasa cum vrem.Eu mereu am zis ca pana la 30 de ani nu ma marit.Ei bine, a fost mai repede cu ceva ani, dar nu regret.Depinde de om....altii nu sunt pregatiti nici la 40.

| Neo1 a răspuns:

26, 27 de ani este varsta perfecta...

| SandraCristina a răspuns:

Eu sincer ma gandesc de la varsta de 22 de ani