| dragalasa a întrebat:

Buna fetelor voi cum ati vre sa fie barbat ideal cu care sa intemeiati o familie

2 răspunsuri:
| JustMusic a răspuns:

Pai in primul rant trebuie sa fie macar la fel de inalt ca mine sau nah cu maxim 5 cm mai mic ca mine.Prefer sa fie brunet/saten inchis cu parul nici lung nici scurt si sa aiba ochii albastri Sa nu fie un munte de muschi dar nici sa fie numai piele si osbig grin. Vreau sa fie atent, grijuliu, etc.

Dar tu?

| qLiveYourLife a răspuns:

Ar trebui sa fie iubitor si respinsabil, o persoana de incredere care sa nu se plictiseasca de viata de familie, nici de sotie si nici de copii. o persoana cu o slujba in primul rand, o persoana descurcareata, care sa puna familia pe primul loc si abia apoi banii sau alte chestii. In rest, la aspect fizic depinde, dar importante intr-o familie sunt calitatile sufletesti happy!