| ThePrinceOfAllSaiyans a întrebat:

Cand eram mic, la tara era o femeie si se comporta cu mine ca o mama, ma lasa sa intru la ea in curte in fiecare zi, imi dadea gogosi etc. De ce facea asta?

P.s: avea un fiu

15 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Erai simpatic, si te-a vazut cuminte de aia proceda asa

| Violleta2022 a răspuns:

Fiindca asa suntunele femei, mai mamoase.
Asta fac si eu, chair si acum cand am copii amri, primesc prietenele si prietenii lor si le dau de mancare, le fac prajituir samd.

PS Nu are importanta ca avea sau nu vreun fiu, ca atine de bunatatea femeii, nu de cati copii are.

| doctorandus a răspuns:

Poate ce stie tot satul, nu stie barbatul (adica taica-tau).

Răspuns utilizator avertizat
| doctorandus a răspuns (pentru ThePrinceOfAllSaiyans):

Adica ea poate ca stie ca e ruda cu tine, dar nu stii tu.

| TamplaruAnisoara a răspuns:

Poate se bucura ca are cu cine se juca fiul ei si astfel își putea face lucrul nefiind deranjata de el. Si fiul ei daca erați cam de aceiași vârstă se bucura de prezenta ta. Iar ca sa te determine sa revii se ocupa de tine ca de propriul fiu. Daca nu ii erai pe plac nu primeai gogoși.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai exista si oameni binevoitori.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt și vecini binevoitori. Probabil te vedea ca pe un fiu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred că te simpatiza sau poate era ea din fire mai generoasă. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Era ea cumsecade și alfel erau oamenii atunci nu așa rai ca acum

| troleibuz a răspuns:

Ii plac copiii.

| Bruno92 a răspuns:

Era o femeie buna și îi erai simpatic

| Baddboy a răspuns:

Fa bine și așteaptă bine, sper că înțelegi