| utilizatornou18 a întrebat:

Cate persoane sunt aici care sufera din dragoste? Vreau sa inteleg de ce si sa aud experientele voastre din relatiile avute. Motivele de despartire etc. Ma intereseaza orice gen de poveste. Va pup

12 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Eu am pierdut o relatie din cauza ca am fost prea posesiva si geloasa, asa ca fetelor aveti grija cu asta, dati-i partenerului libertate ca tinandu-l doar langa voi il faceti sa plece singur. Nebune sa-l tina doar langa el gaseste oriunde, o tipa care sa-i inteleaga nevoia de spatiu si sa i-l ofere cand are nevoie e mult mai rara si apreciata cand e gasita.

| Plato a răspuns (pentru Adry05):

Normal; vrei sa nu te insele? Adu-i chiar tu curv€. "Cea mai pilda care se exista".

| utilizatornou18 explică (pentru Adry05):

Gandesti foarte bine. Apreciez chair ai dat niste sfaturi utile totusi greu de pus in practica cand iubesti

| Adry05 a răspuns (pentru Plato):

Nu la aia ma refeream prin libertate omg

| Adry05 a răspuns (pentru utilizatornou18):

Stiu, dar nu e chiar atat de greu cum pare, cu partenerul actual fac asta si e o relatie foarte echilibrata si pozitiva pentru amandoi, ne acordam spatiu reciproc cand avem nevoie.

| utilizatornou18 explică (pentru Adry05):

Da conteaza foarte mult ca partenrul sa isi cunoasca limitele. Bine asa

| CleanHeart a răspuns:

Nu mai sufăr
Așa că nu mai scriu experienta

| QElenaBoghiu a răspuns:

Când eram la liceu îmi plăcea foarte tare un băiat mai mare cu un an. Era cel mai dorit băiat din lşcoală şi când m-a invitat la o plimbare în parc am fost cea mai fericită din lume. Mi-am cumpărat special pentru asta o bluză mai subţire şi transparenta, o fustă scurtă şi „cel mai cu push up" sutien pe care l-am găsit.

Ne-am plimbat puţin prin parc, apoi am zis să ne aşezăm pe o bancă. Cum tocmai plouase şi banca era udă, el s-a oferit să mă ţină în braţe, ca să nu-mi ud fusta. Bineînţeles că eram topită toată, mai ales când am văzut că întinde gura să mă sărute. În toiul sărutului l-am auzit că geme. Mi s-a părut cam ciudat.
Când a zis şi „Au!" mi-am dat seama că nu gemea din motivul pe care l-am bănuit eu. Când m-am îndepărtat puţin am văzut că o sârmă de la sutienul minune îmi ieşise prin bluză şi i înfipsese în gât. Nu era o rană gravă, dar avea puţin sânge pe gât. Am scos repede un serveţel şi l-am şters. Bietul de el n-a zis nimic, dar mie îmi venea să intru în pământ de ruşine. Evident că nu mai port sutien cu sârme la întâlniri.

| utilizatornou18 explică (pentru QElenaBoghiu):

? esti super funny si creativa, sincer! M-ai facut pe bune sa rad... nu pot sa-mi dau seama daca este o gluma sau nu dar amuzant a fost oricum chiar daca pentru tine posibil putin jenant momentulaughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru QElenaBoghiu):

laughing) foarte amuzant. Bine ca nu l-ai omorat?
Dar te-ai repezit la el sau cum de ai reusit sa il impungi cu sarma aia, in asa hal incat sa i-o infigi in gat?big grin

| QElenaBoghiu a răspuns (pentru anonim_4396):

Dumnezeu a vrut asta.