| Maya. a întrebat:

Ce cadou pot sa-i fac surorii mele de ziua ei(implineste 11 ani), tinand cont ca acum chiar n`am niciun ban(am 14 ani si parintilor nu vreau sa le cer.fiecare cu cadoul lui)?

Răspuns Câştigător
| simf a răspuns:

Fii inventiva, cauta pe net un site de origami si fa-i niste flori, animalute din hartie: http://www.youtube.com/watch?v=12_nJamoyTk

sau gaseste in casa niste ata si fa-i o bratara a prieteniei: http://www.youtube.com/watch?v=ktYEN-BPOs0

si nu uita ca, facand pentru ea ceva cu mainile tale, cu drag, incarci darul cu o energie extraordinara. bafta!

4 răspunsuri:
| Madalina1455684 a răspuns:

Fa o felicitare facuta din suflet si o sa inlocuiasa orice alt cadou de valoare.

| Daniel TM a răspuns:

Poate ai tu vreun lucru al tau care sti ca si-l doreste foarte mult. Incearca asa sigur se va bucura.

| Zumm a răspuns:

Pai ceva de mana thinking adica creazai tu ceva happy. poate o sa aprecieze efortul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ar conta gestul o poti duce o zi la mc donald si ai cheltui pe un happy meal 10 lei