| TiaFCRB a întrebat:

Ce cadou sa ii fac mamei de ziua ei? E acum pe 18 si sunt in criza de timp! Ceva personalizat..frumos. Va rog big grin

Răspuns Câştigător
| abyaby222 a răspuns:

Nu mi-a publicat tot răspunsul, ciudat. Oricum încearcă sa ii cumperi ceva ce isi dorește, ceva de Bucătărie, sau nu stiu. De ex: de ziua ei i-am cumparat un mixer, si-l dorea asa ca l-am cumparat. Poate tu vrei ceva mai dragut, dar poți sa faci o poza in rama. daca ii plac accesoriile poți sa ii cumperi, sau poti sa mergi sa personalizezi lucruri, sa pună poza cu voi sa cv de genu pe : cana, perna...

2 răspunsuri:
| wr3er a răspuns:

Poti sa ii cumperi o bluza si sa imprimi pe ea numele ei, ai putea sa ii cumperi o cana pe care sa fie o inimioara si numele ei scris, poti sa ii cumperi o cutie in forma de inimioara unde sa poti pune o poza cu ea chiar pe fata cutiei si in cutie sa fie un lantuc de argint.
Succes!

| abyaby222 a răspuns:

Pai, scoate o poza in rama cu toata familia

| abyaby222 a răspuns (pentru abyaby222):

Nu mi-a publicat tot răspunsul, ciudat. Oricum încearcă sa ii cumperi ceva ce isi dorește, ceva de Bucătărie, sau nu stiu. De ex: de ziua ei i-am cumparat un mixer, si-l dorea asa ca l-am cumparat. Poate tu vrei ceva mai dragut, dar poți sa faci o poza in rama. daca ii plac accesoriile poți sa ii cumperi, sau poti sa mergi sa personalizezi lucruri, sa pună poza cu voi sa cv de genu pe : cana, perna...