| Xenoverse a întrebat:

Ce dorinta v-ati pus pentru anul 2020?

Dorinta mea este sa merg in Anglia la frate miu care e de 5 ani si jumatate si nu m-a dus pana acum.

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca zici dorinta nu devine realitate

| CleanHeart a răspuns:

Dorinta mea e secreta mai ceva ca secretele de la vatican.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să slăbesc, să îmi iau o pisică și să fiu o persoană mai curajoasă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dorința mea este să îmi cumpăr o bicicletă Rockrider 560s și să cobor pe ea, la vară, de pe Postăvaru până în Poiana Brașov. Apoi din Poiana Brașov coborare pe asfalt pe drumul de poiană. As vrea să merg inclusiv pe TransBucegi până la Cabana Piatra arsă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa scap de depresie. fa cumva si descurcate singur happy

| beatrixo a răspuns:

Dorintele nu se spun