| Xenoverse1 a întrebat:

Aveti frati care au plecat pe dincolo si v-au chemat acolo sa vedeti o tara straina?

De exemplu eu am un frate care e plecat de cativa ani in Anglia si nu am fost niciodata acolo, anul trecut fratele ne-a chemat si puteam merge cu familia de Craciun dar parintii mei nu au vrut pentru ca aveau frica de avion sau nu aveam bani ca sa mergem acolo.

Acum e foarte greu sa mai merg in Anglia din cauza pandemiei de Coronavirus si eu n-am iesit niciodata din tara.

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu am calatorit in lume dar tot acasa am de gand sa trag. Am inceput sa ma plictisesc de straini

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu, nu am frati sau surori big grin