| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna in viata de cuplu cand visezi mai multe nopti consecutive cu baiatul pe care il placi?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

ITI SPUN EU. TU IL VREI, EL NU

2 răspunsuri:
assiris
| assiris a răspuns:

Te referi la ce? Caci una este viata de cuplu in care iti visezi sotul si cu totul alta aceea in care visezi pe alt "baiat pe care il placi"
Dar toate pot avea un numitor comun si anume: te gndesti mult la cel pe care-l visezi.

| mariazet45 a răspuns:

Baiatu care il placi e cel cu care formezi cuplu, ca asta nu am inteles din intrebarea ta