| Jaquelineeremia a întrebat:

Ce inseamna sa visezi ca:
Esti cu sora ta intr-un mall, cobori scariile electrice si dintr-o data o masina zburatoare vine in viteza si o ia pe parabeiz pe sora ta (ea moare). Am visat asta acum ceva timp. Cand m-am trezit am inceput sa plang. Am sunat-o direct pe sora mea. Nu vorbisem cu ea de aproape o luna. Stiam ca era doar un vis dar era foarte intens. Ce a insemnat?

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca nu visai nu o sunai pe sora ta. Deci visul tau a avut un scop.

| darrio2007 a răspuns:

Vorbeste frumos, măi plăvane! Aici este internet nu stână.

| vocea a răspuns:

Subconstientul tau incearca sa rezolve probleme pe care tu le ai in viata reala.
Sper s te ajute acest link http://www.csid.ro/......-14037851/

| AnthonyWhite a răspuns:

Poti sa compari mesajele cu mici/ mari metafore ca sa intelegi mesajul.

avem puterea de a visa trecutul si viitorul de care nu stim/am stiut.

s-au inventat masinile zburatoare

https://www.google.co.uk/......ps?/search

in cativa ani se vor promulga proiectele lor spre producere in masa si apoi spre vanzare

| TFKatarina a răspuns:

Nu cred care o anumita insemnare. poate doar iti era foarte dor de ea..insa nu-ti face griji, nu o sa i se intample nimic.

| Jaquelineeremia explică:

Sor-mea poate sa moara oricand, are lupus.

| darrio2007 a răspuns (pentru Jaquelineeremia):

Deci stii ca sufera de aceasta boala si nu ai mai sunat-o de o luna? Se vede cat tii la ea. Halal!

| Jaquelineeremia explică (pentru darrio2007):

Doamne...era la spital in Cluj cu nu stiu ce analize mensuale si nu am putut sa o sun!

| darrio2007 a răspuns (pentru Jaquelineeremia):

Scuze! Dar era bine, totusi, daca iti faceai timp sa fii langa ea in tot acest timp.

| Jaquelineeremia explică (pentru darrio2007):

O sa incerc sa vorbesc cu ea mai des

| darrio2007 a răspuns (pentru Jaquelineeremia):

Este sora ta. Trebuie sa fii alaturi de ea in momentele grele prin care trece.