| nobody_9468 a întrebat:

Am visat ca vroiam sa ma sinucid si pana la urma n-am facut'o, in vis mai aparea si tipul care il ador si imi zicea ca va veni saptamana viitoare acasa si l-a pus o rivala de-a mea la incercare, adica a vrut sa fie cu el si el a refuzat-o pentru mine.Asta e visul pe scurt, cand m-am trezit mi-am dat seama ca degeaba imi ascund sentimentele fata de mine si ca intr-adevar exista!
Azi m-a sunat si mi-a zis ca a venit in Romania si ca vrea sa ne intalnim maine.Fuck...deci eu nu mai vorbisem cu el de-o saptamana si aveam impresia ca vine peste o luna.
Vi s-au intamplat cjestii de astea?{Cred ca exista o legatura intre toate asteastraight face}

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
1 răspuns:
| Dan a răspuns:

Noroc si vise frumoase sa ai! :) Vezi si aici http://clubulprietenilor.wordpress.com/