| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre relatiile intre 2 baieti?big grin

20 răspunsuri:
| William a răspuns:

De la 0:48 la 0:57 http://www.youtube.com/watch?v=tlw2YpBIq2Q intelegi?

| Rakanishuu a răspuns:

Mi se par foarte aiurea oh go on. Dar fiecare face ce vrea cu viata lui.winking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Întreabă-l pe Justin Bieber!

| AlexAleex a răspuns:

Aiurea si ..atat

| cooldreams a răspuns:

Hot!hee hee

| Florincrap a răspuns:

Sunt neutru in aceasta privinta.

| BlitzLikeXd a răspuns:

Aiurea dintre doi baieti nu ma asteptam sa existe asa ceva relatie dintre doi baieti asta chiar e urat

| Fayree a răspuns:

~ Pur si simplu penibil happy!

| UndergroundFolklore a răspuns:

Cat timp nu se ling in fata mea, ma bucur pentru eihappy

| xesusn a răspuns:

Nu sunt de accord.sunt niste oameni cu problem psihice.
Ma dezguta.Parrea mea.Nu am nimic cu ei fiecare cu viata lui.

| Lily8 a răspuns:

Fiecare e liber sa iubeasca pe cine vrea.

| Bloom_2977 a răspuns:

Personal? nu-mi pare prea ok dar fiecare face ce doreste si sta in preajma celui care se simte mai bine, in final fiecare are dreptul sa-si aleaga persoana potrivita indiferent de sex

| madalinutza20 a răspuns:

Ciudat! dar fiecare face ce vrea daca celalat baiat e de acord de ce sa nu fiu si eu laughing)

| danadanuzza a răspuns:

aiurea

| roddy a răspuns:

Eu nu am nimic cu nimen asa ca mi-e indiferent

| Patrykya777 a răspuns:

Nu mi se par deloc înregulă și sunt total dezacord cu căsătoria între persoanele de același sex. Dumnezeu a lăsat pe pământ o femeie și un bărbat, iar dacă cineva s-a născut cu astfel de dificultăți, atunci există numeroase tratamente sau terapeuți, iar dacă nu, trăirea în concubinaj nu mi se pare grav, atât timp cât nu se implină căsătoria.

| Micsku_Adam_1994 a răspuns (pentru Patrykya777):

Basmele astea unde le-ai citit?

| anonim_4396 explică (pentru Patrykya777):

Încă mai există persoane în acest univers care cred că homosexualitatea e o dificultate, implicit o tulburare de ordin mintal. Nu, nu e. Este o orientare sexuală nativă şi irevocabilă. Şi să-ţi spun mai spun ceva - e al naibii de răspândită. Ba chiar este considerată şi clasificată drept una dintre cele trei orientări sexuale normale.
Nu există niciun tratament şi niciun terapeut care să poată schimba orientarea sexuală. Homosexualii sunt născuţi, nu făcuţi.

| Somebodyღ a răspuns (pentru anonim_4396):

Dar nici o normalitate nu e, fara suparare.

| anonim_4396 explică (pentru Somebodyღ):

Ba e, dacă nu trăieşti după normele standard impuse de o societate încuiată.