| BoGdAneluL17 a întrebat:

Ce parere aveti despre rolul familiilor sociale care adopta copii? Care este parerea voastra? Mai amanuntit daca se poate va rog frumos.Multumesc mult! Ofer fundita.

Răspuns Câştigător
| simomih a răspuns:

Consider ca este mult mai bine ca un copil sa fie adoptat si sa traiasca intr-o familie inconjurat de iubire, decat sa stea intr-un centru de plasament unde poate nu ar avea parte de aceeasi atenti si probabil ar fi si neglijat.Probabil intr-o familie s-ar dezvolta mult mai frumos, ar deprinde niste principii si ar fi mai bine tratat si ingrijit.parerea meahappy