| principessa1 a întrebat:

Ce parere aveti despre sexul oral intr-o relatie? va rog veniti cu pareri

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ca este la feld e important atat pentru femeie cat si pentru barbat.
Amanunte aici:
http://www.eva.ro/......37808.html

| T0T a răspuns:

E foarte bine venit.

| kandaraki a răspuns:

E la decizia fiecaruia, daca tie iti place sa ii faci si sa primesti, de ce nu? principalul sa va simtiti bine, aceasta tine doar de voi doi, e ceva privat!

| Tpuist a răspuns:

Bună.

| adyyyadyy112 a răspuns:

Deci ca sa te lamuresc cel mai bine. este bine si pentru el si pentru tine. placerea e la ea acasa! Dace fa cu placere ca nu se intampla nmc stai linistita