| Nils92 a întrebat:

Ce părere aveți despre un bărbat care nu poate sa cucerească nici o femeie care îi place lui?

Răspuns Câştigător
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Unui bărbat îi place de o femeie. El nu o poate cuceri. Dacă nu o poate el cuceri, să încerce să se lase cucerit de ea. Sau să nu mai considere relația cu o femeie ca o zonă de luptă unde femeia trebuie cucerită.

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Barbatul ala s-a gandit ca acea femeie nu il place pe el?

| Lioana a răspuns:

Gusturile lui la femei nu sunt bune. Nu stie sa aleagă pe cineva potrivit pentru el.

| halogen001 a răspuns:

Cred ca a fost norocos, dar norocul nu tine mult. Pana la urma isi gaseste perechea.

| mi25 a răspuns:

- Iti plac Ioane fetele?
- Daaa!
- Dar ele pe tine?
- Si eu pe ele.
Visele sunt una, realitatea alta.

| FreddieM a răspuns:

Nu e masculul potrivit pentru tipă.
Cheers

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să mai caute.

| Daz01 a răspuns:

Că vrea să cucerească doar femei care nu fac parte din categoria lui.

| Eriii a răspuns:

E prea o mega? ar trebui să caute clipuri clipuri pe yt cu masculin mai alpha sau sigma, andrew tate de exemplu, el se pricepe la femeiwinking dacă se va lua după ei, toate femeile o să îl placă

| Eriii a răspuns (pentru Eriii):

Am pus emoji din ăla cu eyeroll în loc de semnul întrebării btw

| LifeLust a răspuns:

Trebuie sa-l cunosc va sahmi formez o parere bazata.