| anonimeuso a întrebat:

Ce pot să fac dacă mama mea țipă mereu la mine?
Mereu țipă la mine, orice fac, nu o interesează — ea țipă.
Am ticuri, țipă la mine si ma pune sa ma opresc, chiar dacă este un lucru legat de creierul meu si nu se pot opri.
*Am primit diagnostic(? nu stiu exact daca asa se spune) de la un specialist din asta, I a explicat si ei ce am — acum 2 ani.

Daca fac ceva țipă
Daca nu fac ceva țipă si tot asa...

Eu nu "comentez" sau alte lucruri, eu vreau doar să nu mai țipe la mine. Ce pot să fac?
Știu, pare stupid să intreb asta, dar încet încet eu o fac tot mai rău mental.

6 răspunsuri:
| AmandinaDragan a răspuns:

Muta-te.

| anonimeuso explică (pentru AmandinaDragan):

Nu prea am cum. Sunt minoră incă, nu am unde să mă mut

| AmandinaDragan a răspuns (pentru anonimeuso):

Nu ai bunici, unchi? Mergi si vorbeste cu ei altfel te va innebuni.

| anonimeuso explică (pentru AmandinaDragan):

Bunicii mei sunt în apropierea parintilor, si majoritatea timpului ei beau. unchii mei sunt peste hotare, nu prea am cum să ii contactez, scuze pentru că am răspuns târziu si pentru incercarea de a ma ajuta

| AmandinaDragan a răspuns (pentru anonimeuso):

Pana la urma mergi si solicita ajutor la Politie. Nu mai sta acolo.

| DanRaul77 a răspuns:

Pff. nașpa ca nu prea ai ce face ca stai acolo cu ea.