| Hazard_7428 a întrebat:

Ce reprezinta automotivatia? Cum te automotivezi? Ce tehnici folositi?

Răspuns Câştigător
| NickiMinaj a răspuns:

"daca nu eu, atunci cine?
daca nu acum, atunci cand?"

3 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Reprezintă impulsul care te determină să faci un anumit lucru. Pot spune :,, Voi face lucrul acela pentru că vreau, îmi face plăcere!" sau,, Voi avea rezultate bune, ca cei din jur să fie mândri de mine."
Exemplele care le-am dat se referă la motivaţia intrinsecă şi extrinsecă şi constă în mai mulţi factori determinanţi.
Baftă!

| Fairy_6262 a răspuns:

Ma aseman cu un personaj puternic sau un personaj care are calitatile de care am nevoie in acel moment. Ma uit la trailere, filme care ma motiveaza.

| ButelieCuPetrol a răspuns:

Pai,atunci cand iti propui singur un lucru, cand te gandesti la greseli sau reusite si vrei sa le perfectionezi/indrepti fara sa-ti ordone cineva sa faci asta, din propria initiativa.