| venea a întrebat:

Ce sa fac dac am gresit, ne-am intilnit c-o fata si ea m-a intrebat daca am prietena i-am spus adevarul... atunci seara am stat cu ea pina tirziu ne-am sarutat dar a doua zi imi scrie ca tu ai prietena si nu vreau sa ma ranesti ca nu-ti va pasa de mine, ce sa fac ca sa ma creada ca intr-adevar o plac si nu vreau sa o ranesc?

Răspuns Câştigător
| pisikutzza22 a răspuns:

Trebuie sa alegi ori prietena ta ori pe fata asta. daca tii la prietena ta ramai cu ea si n-o mai insela cu alte fete. daca nu mai ai nimic pentru ea atunci desparte-te si fii liber sa faci ce vrei.

5 răspunsuri:
| AnabelleKr a răspuns:

Daca exista o a doua fata, atunci alege-o pe ea, pentru ca asta inseamna ca nu ai iubit-o suficient pe prima.

| venea explică (pentru AnabelleKr):

Asa am si facut dar ea nu ma intelege.

| NemNUZ a răspuns:

Nu am inteles nimic big grin

| venea explică (pentru NemNUZ):

big grin citeste mai binebig grin

| Baschetbalistul_Cosmin_1995 a răspuns:

Trebuie sa renunti la o fata.La cea care crezi tu ca nu te prea intelegi