| anonim_4396 a întrebat:

Ce sa fac daca vorbeste mereu despre fosta?

16 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Trimite-l la ea sa-si rezolve problemele!

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Da-i liber.
Sau propune-i un menaje a trois.

auran
| auran a răspuns:

Poate ca inca o mai iubeste si atunci ar fi bine ca sa va separati drumurile

| ellene a răspuns:

Lasa-l... spune-i ca daca nu inceteaza il lasi sa viseze in continuare la ea.

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Poate ca mai simte ceva pentru eawinking
vb cu el si cere-i sa fie sincer cu tine happy
pa pa!

Shin
| Shin a răspuns:

Simplu. spune-i happy
Shin.

| nataliam a răspuns:

Mi se pare o prostie sa vorbesti despre fostele relatii. poate vb mereu de ea pentru ca vrea sa te faca geloasa si sa vada cum reactionezi. daca tot vorbeste atat de mult de ea, de ce nu mai e cu ea? sa o caute si sa`si continue relatia, daca nu stie sa aprecieze ce are in fata! happy

| marsy a răspuns:

Spune_i ca te deranjeaza acest lucru. sh va inceta... sa mai vb despre fosta sa

| catthshshshs a răspuns:

Incearca subtil sa ii atragi atentia ca pe tine te deranjeaza sa vorbeasca mereu despre fosta prietena.Nu exclude faptul ca, atata timp cat vorbeste mereu despre fosta... s-ar putea sa mai aiba sentimente fata de ea.

| andreig a răspuns:

Sa-i spui sa se duca la ea. Si ca e un nesimtit insa poate prin chestia asta vrea sa te faca geloasa thinking te`ai gandit? poate ca nu mai tine la ea insa o aduce in discutie mereu ca sa-ti creeze tie impresia ca nu esti chiar prioritara

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Incepe si tu sa vorbesti despre fostul.Altfel nu-l vei face sa inteleaga...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Clar, nu a uitat-o.
Încă mai trăiește în trecut, nu e bine.
Stai cu el de vorbă și luați o hotărâre împreună.
Succes.
Pa, pa.

| unbaiat a răspuns:

Da-l in ma"sa... e un marlan.Pe mine aproape ma implora iubita mea(si suntem de 6 ani impreuna)sa-i povestesc despre fostele mele relatii si nu scoate nimic de la mine laughing

| pίTίк a răspuns:

Daca vorbeste despre ea inseamna k inca mai da tarcoale prin mintea lui si ar fi si mai grav daca este si in inima lui. daca te deranjeaza k vorbeste despre ea nu trebuie sa "taci si sa inghiti"... spune-i scurt ce te deranjeazasi aui aminte ca acum este cu tine nu cu fosta... pup ai grija de ukiss

| antonemarian a răspuns:

Exact....cum zice harciog big grin

| mm_8352 a răspuns:

Inseamna k el ink mai simte ceva pentru. ea.winking
Tot ce poti face e sa te desparti acum de el. ca mai tarziu sa nu iesi din aceasta relatie cu inima franta. e f dificil.winking
Mai sunt destuli pe lumea asta.winking
Si in plus cunosti si alte genuri de baieti.winking