| CarinaaaaaaaaaCeli a întrebat:

Ce să le cumpăr părinților mei de Crăciun?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa le cumperi ce stii tu cel mai bine,deoarece s-ar presupune ca ii cunosti mai bine decat oricine altcineva
poti sa ii iei mamei tale un lantisor cu numele ei sau mai stiu eu ce mesaje ca de exemplu "cea mai buna mama",iar astfel de mesaje se mai pot gasi si pe perne,pe bratari,pe cani(iti dau o sugestie cum ar fi jumbo si sper ca se gasesc,deoarece nu am fost in sezonul de iarna acolo)sau,caciula,sosete sau orice alt obiect care sa aiba legatura cu craciunul si cu spiritul craciunului
cadou pentru tatal tau ar fi o cana sau o perna cu un mesaj semnificativ,un pulover, tricou, bluza, caciula, un ceas de mana(asta daca nu are)
daca vrei sa faci un cadou pentru ambii parinti poti lua o rama de fotografie si sa pui in ea o fotografie mai reusita care ti-a placut tie mai tare
sper ca am fost de ajutor
sa ai o zi buna si chiar sper ca le vei lua una din lucrurile enumerate mai sus

| CarinaaaaaaaaaCeli explică (pentru anonim_4396):

Iți mulțumesc mult de tot! Chiar m-a ajutat răspunsul tău! happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru CarinaaaaaaaaaCeli):

Mă bucur

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Un fular gros la fiecare sau un articol vestimentar gen pulover, cardigan etc.
Sau le poti lua cate un parfum

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa le cumperi haine de iarna, in primul rând.
Cumpara-le si cateun telefon.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tort.
Sau să le faci tiramisu.

| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns:

Fructe sau o carte de citit.

| Pizzaislife a răspuns:

Ceva din suflet ce crezi ca le-ar placea