| RadikalGamer a întrebat:

Ce sa mai vorbesc cu prietena mea? Deci e de parca am ramas fara absolut niciun subiect, nici eu si nici ea nu stim despre ce sa vorbim. Vreo idee?

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Cere-i ultima carte pe care a citit-o, citeste-o si tu si discutati pe marginea ei (discutia se va dezvolta de acolo). Mergeti impreuna la un concert sau la o piesa de teatru si discutati apoi despre ce ati vazut si ati inteles.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Mergeti la o plimbare si subiectele o sa vina de la sinewinking

| T0T a răspuns:

Orice subiect. Știi că ți-ai întâlnit sufletul pereche când vorbești ore întregi și adormiți amândoi la telefon...sau împreună dacă e o relație mai stabilă dar în caz că adormiți împreună deja ați trecut peste pragul ăla. Nu trebuie să vă concentrați pe un subiect anume, totul trebuie să vină de la sine, să fiți voi și să vă relaxați.

| T0T a răspuns (pentru T0T):

Probabil ești gamer, poți să îi povestești despre jocuri. Poți povesti ore întregi. Dacă te place va fi captivată de orice te atrage pe tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faceti dragoste!

| kandaraki a răspuns:

Daca nu ai ce vorbi cu iubita inseamna ca nu prea aveti multe in comun, asta nu e bine deloc. cand te plimbi cu o dra, incepi un subiect si poti discuta o multime de chestii, dar daca tu zici ca nu stii ce sa discuti cu ea inseamna ca esti limitat la creier si nu va potriviti!