| Durol a întrebat:

Ce stiti cel mai bine de la tatal vostru?

Răspuns Câştigător
10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Exemple de viata care le-am tras de la el.

| positivity a răspuns:

Având în vedere că îmi văd tatăl o dată pe an, nu am învăţat foarte multe de la el. Dar un lucru e sigur, fraierii rămân fraieri. Am învăţat să nu mai plâng atât de mult din orice lucru stupid, să fiu mai puternică şi să am încredere în mine.

| irbis a răspuns:

Sa am grija de familia mea si sa nu fiu un ratat.

| CarlaElena a răspuns:

M-a învăţat că nu trebuie să ma las pradă nervilor şi să arunc în stânga şi-n dreapta cu vorbe urâte pentru că s-ar putea să rănesc pe cineva, asta prin exemplul negativ pe care mi l-a dat. Dar sunt şi foarte multe lucruri frumoase...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bănuiesc că muzica. Datorită lui ascult rock. Omu' e cam obsedat de Metallica, Megadeth şi Queen.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am invatat ca berea e buna.thumbs up

| Domiinic a răspuns:

Sa bag 2 degete pe gat cand imi e rau.

| mabuhay a răspuns:

Ceea ce este rspectul, sa nu ma las batuta in viata si sa merg mai departe orice ar fi.

| Mihai26 a răspuns:

Cum se fac bani.