| anonim_4396 a întrebat:

Ceau la toti......sunt cu o fata de doua luni si ma deranjeaza o chestie la ea,nu are "timp" sa iesim tot zice ca o sa iesim,si daca ies cu alte fete(prietene) imi face scandal,am crezut ca ma ascunde de cineva,dar nu cred ca le zicea prietenilor si parintilor de mine si a pus si pe facebook ca suntem intr-o relatie,si dupa o luna m-am saturat de apucaturile ei si mi-am gasit pe alta si tot ma cauta si asa ca m-am impacat iar cu ea si acuma de inviere iar nu a putut venii cu mine pentru ca a fost prea obosita,ea s-a apucat de mancare cu doua zile in urma,in fine, si in seara aia mam imbatat si i-am zis tot ce am avut pe suflet si ne-am despartit, si dupa 4 zile tot eu am cautat-o ca imi era dor de ea,si din nou ne-am impacat si mi-a spus ca a treia oara nu ma mai iarta, ieri i-am spus ca iesim undeva ca-i vreme frumoasa si mi-a spus ca se pregateste pentru maine, am vrut sa-i spun te pregatesti 7 ore pentru scoala da in fine,si am iesim cu doua prietene si mi-a facut scandal ca sa raman cu ele si ca am terminato cu ea,dar ia trecut,nu stiu ce sa mai fac jur, eu nu ma cert cu ea din alte motive doar ca nu vrea sa iesim, si azi dimineata mi-a zis ca o frec la nervi si sa-i dau pace si nu suport sa vorbeasca asa si m-am abtinut sa nu cobor toti sfintii si arhanghelii pe ea da in rest vorbeste frumos imi spune ca ma iubeste una alta.deci ce ziceti sa fac?

Răspuns Câştigător
| stlucian a răspuns:

Vitezaaaa ca nu ai timp de stat daca culoarea e verde si te asteapata alte curse.Las-o la pe dreapta daca n-are benzina ca doar i-ai facut plinul. Daca mai e si "defecta" poate te lasa cand ti-e lumea mai draga si ce te faci daca n-ai piese de schimb.Curse scurte multe si placute, pana cand vei ajunge in circuit, ca sunt destulethumbs up

8 răspunsuri:
| codrut87 a răspuns:

Las`o in pace, gaseste-ti alta, eu n-as suporta sa`mi faca mie crize din astea, mai ales fara motive.Nu te merita, asa pot sa-ti zic si eu ca te iubesc dar sunt doar niste cuvinte... Daca nu face si ea un efort sa iesiti impreuna inseama ca e ceva la mijloc. Asta e raspunsu meu, bafta!

| neutrino a răspuns:

Schimb-o urgent, ea se joaca cu tine, si se pare ca are cu cine.

| Boy91 a răspuns:

Daca nu ma iubea de ce m-a iertat ca am fost cu alta? si m-a pus sa-i dau verde sa raman cu ea sau is eu asa retardat

| Beebeeee a răspuns:

Poate pe tipa aceea nu o lasa parintii sa iasa cand vrei tu, aceeasi problema o am si eu, intreab-o din ce motive evita sa iasa cu tine, nu da cu piciorul fara sa stii adevaratele motive. Mult noroc! O zi buna in continuare! :*

| Boy91 a răspuns (pentru Beebeeee):

Cateodata seara ne mai vedem n mai plimbam un pic, mai merg pe la ea cand nu-s a ei acasa, da asa dupa masa sa iesim nu doar seara cand nu ne vede nimeni, din cate mi-a spus ii foarte atasata de maicasa si nu prea vrea so lase singura cu taicaso care tot face scandal,

| kar1GaNNN a răspuns:

Buna.
Te manipuleaza si te joaca pe degete cum vrea ea, parerea mea, de ce nu iti cauti si tu o prietena care te iubeste cu adevarat si tine la tine.

| Boy91 a răspuns (pentru kar1GaNNN):

Asta ar fi cea mai buna solutie, dar m-am atasat de ea si imi este cam greu sa fac pasu asta

| kar1GaNNN a răspuns (pentru Boy91):

Usor usor vei renunta la ea, si vei uita de ea, nu este frumos sa isi bata joc de tine si sa te joace cum vrea ea.