| anonim_4396 a întrebat:

Cel mai frumos mesaj de la mulți ani pentru o fată specială.
Ps nu este iubita mea.

8 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

O urare muzicala. Din strada, la geamul ei.
Cu astia https://i.ytimg.com/vi/DlGAOeS2ZQg/hqdefault.jpg

Răspuns utilizator avertizat
| Catrice a răspuns:

Draga fata speciala punct la multi ani speciali punct ne vedem la anul' după covid punct

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Esti frumoasa ca o stele inima mi-ai rupt in doi

| anamaria82726 a răspuns:

Pai pana la urma este prietena ta si tu stii cel mai bine ce simti fata de ea. Spune-i efectiv cele mai profunde sentimente si ca o iubesti mult. Ii vei face ziua mai frumoasa. Nu trebuie sa te stresezi atat de mult cu mesajul. Atat timp cat este spus din suflet si sincer, va fi un mesaj frumos

| DuckDodgers0 a răspuns:

Sanatate... restul e doar o consecinta!

Răspuns utilizator avertizat
| Ionut659 a răspuns:

1.
Dragă...(numele ei) îți urez o zi de naștere frumoasă, mulți ani înainte și să fii fericită!

2.
Ca o floare gingașă dragă... ai trecut de toate și ai mai împlinit un an, la mulți ani!

3.
La mutiani dragă prietenă (...), sper să ai cea mai frumoasă zi de naștere și să fii împreună cu familia ta la bine și la greu.