| BybyBlondina a întrebat:

Cine imi poate da o explicatie? Bunicul mea a decedat pe 12-06-2009 iar mama mea l-a visat intr-o noapte unde o suna pe bunica mea dar raspundea mama, iar el intreba de nepoti(daca sunt sanatosi) si ii repeta ca el e bine si ii spunea ca o sa se intoarca.(A fost un om foarte bun, A fost profesor de muzica, desen, ed fizica si director al scolii unde am invatat, dar nu cred ca are vreo legatura)Dau fundita pentru cel mai concret raspuns.

3 răspunsuri:
| NoMusicNoLife a răspuns:

Nu cred ca are legatura. A fost doar un simplu vis.

toate cele bune big grin

Lissa

| lynes a răspuns:

Bunicul tau i s-a aratat in vis spunand-ui ca el este bine unde a ajuns, adica in Rai, si s-a interesat de voi; sunteti nepoti si va iubeste "(logic). A patit-o si mama... Dar nu inteleg faza cu 'o sa se intoarca'... poate ne apropiem de final cine stie,.

| Funditsa a răspuns:

Pai, unele surse pot spune ca el vrea sa comunice cu voi.
Unele surse zic ca el e in stare de rau (cand zice ca e f.bine inseamna ca e rau) si ca vrea sa fiti voi bine.
Eu zic ca el vrea sa comunice. Sa va zica ceva. Legat de viitor. Sau a fost doar un vis.

Pup:*:*