| BybyBlondina a întrebat:

Cine imi poate da o explicatie? Bunicul mea a decedat pe 12-06-2009 iar mama mea l-a visat intr-o noapte unde o suna pe bunica mea dar raspundea mama, iar el intreba de nepoti(daca sunt sanatosi) si ii spunea ca el e bine si ca o sa se intoarca.(A fost un om foarte bun).

Răspuns Câştigător
| sasha a răspuns:

Vb cu voi prin intermediul viselor, v-a spus ca e bine iar faptul ca se intoarce inseamna ca va mai vb cu voi tot prin vise... dumnezeu sa il ierte happy

4 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Probabil s-a gandit la el.

| User a răspuns:

@Gabriela. crezi in reincarnare?straight facestraight face

| trunksu a răspuns:

Visele sunt reflectia subconstientului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mortul de la groapa nu se mai intoarce. dupa ce mor toti oamenii sunt buni.