| BybyBlondina a întrebat:

Cine imi poate da o explicatie? Bunicul mea a decedat pe 12-06-2009 iar mama mea l-a visat intr-o noapte unde o suna pe bunica mea dar raspundea mama, iar el intreba de nepoti(daca sunt sanatosi) si ii spunea ca el e bine si ca o sa se intoarca.(A fost un om foarte bun). Dau fundita.

8 răspunsuri:
| Oanny a răspuns:

Aaa...asa a patit si mama... bunicul tau se intereseaza de situatia voastra

| Elena1234456 a răspuns:

Probabil este un semn ca bunicul tau se gandeste la voi si va vegheaza de sus happy.

| BybyBlondina explică:

Mama raspundea...

| eugem35 a răspuns:

Bunicu vostru va iubit mult si tata cand a decedat a intrebat de nepotul lui fiul lui sorumea. care era la scoala

| Shery a răspuns:

Se spune ca visele de noapte exprima unele lucruri stocate in subconstient si care ne apar in memorie in timp ce dormim. Eu cred ca mama ta si-a iubit tatal(sau socrul?!) foarte mult si a suferit mult la pierderea lui. Si mai cred ca si-ar dori foarte mult sa il revada.

| LaMLaMlaMa a răspuns:

Dai explicatia? nu te doare mana.:-D

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mama ta sau bunica ta raspundea? nu ai dat explicatia bine.mai zi odata cine raspundea si poate iti dau raspunsul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate ca se apropie pomana sau se intereseaza ce faceti.Cum o duceti, daca sunteti bine.Ca o sa se intoarca? Este cineva insarcinata? Daca da, inseamna ca sufletul bunicului tau se va duce in acel copil.Asa se mai intampla. Daca nu, inseamna ca o sa se intoarca in vis.